Kritérium Skupiny čísel

Kritérium Skupiny čísel

Příspěvekod Aubrecht » 06 zář 2006 11:02

dotaz:
jsem uživatelem registrované verze Expert Lotto.2.1. Pokoušel jsem nevyužívat kritérium skupiny čísel v domnění, že když zadám určitý specifikovaný požadavek např. vybrat čísla ze tří definovaných skupin v určeném počtu, že se mi vytvoří finální skupina čísel skládající se ze všech tří skupin. Kriterium však takto nefunguje a vybírá vždy čísla jen z jedné, druhé a třetí skupiny aniž by je promísilo. Nevím jestli si kritérium špatně nevysvětluji. Buďte tak laskavý a sdělte mně jak má správně fungovat.


v okne kriteria je nutne nastavit minimalni pocet cisel ve skupine. tzn ze pokud rozdelite mnozinu vsech losovanych cisel na treba tri skupiny a chcete aby vysledne tipy mely alespon dve cisla z kazde skupiny, pak musite nastavit Pocet cisel ve skupine min 2, podminka vyskytu zaroven a vypnout volbu zkontrolovat, ze tip padne do...

Současně se přimlouvám za to, aby byly užívané stejné termíny. Nazvete-li postup nebo určitý prvek nějak pak již dále vždy stejně.

kdyz nam napisete, o ktere useky napovedy se jedna, tak do pristi verze programu zjedname napravu.
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00

Zpět na Tipy a Triky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron