Aktualizace vylosovaných čísel.

Aktualizace vylosovaných čísel.

Příspěvekod monster » 16 dub 2012 09:23

Dobrý den chtěl jsem se zeptat, po instalaci,a vložení klíče, aktualizaci mi nefunguje stahování tažených čísel euro miliony poslední tah je z 10 týdne 2012 ten samý problém mám i u sportky tam je poslední tah z 36 týdne 2011.Mohl by mi někdo s tímto problémem poct.Děkuji
monster
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15 dub 2012 23:23

Re: Aktualizace vylosovaných čísel.

Příspěvekod Aubrecht » 16 dub 2012 10:32

Objevi se pri aktualizaci dat nejaka chybova hlaska? Je v poslednim kroku pruvodce aktualizace losovanych cisel zobrazena tabulka stazenych tahu? Pokud ano, jaky je posledni tah v teto tabulce?
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00

Re: Aktualizace vylosovaných čísel.

Příspěvekod monster » 17 dub 2012 19:13

u sportky nebo euromiliony mi to funguje ale nefunguje mi online aktualizace u lota od fortuny.Když zadám online aktualizace tak se mi otevře okno a ve kterém je napsané vyběr zdroje ale není tam dostupný zdroj fortuna loto
monster
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15 dub 2012 23:23

Re: Aktualizace vylosovaných čísel.

Příspěvekod Aubrecht » 18 dub 2012 10:16

monster píše:u sportky nebo euromiliony mi to funguje ale nefunguje mi online aktualizace u lota od fortuny.Když zadám online aktualizace tak se mi otevře okno a ve kterém je napsané vyběr zdroje ale není tam dostupný zdroj fortuna loto

Fortuna nezverejnuje archiv losovanych cisel ve vhodnem formatu, takze online aktualize neni pro tuto loterii dostupna.
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00


Zpět na Připomínky, návrhy, komentáře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron