hystorie

hystorie

Příspěvekod lancer9 » 17 dub 2012 00:41

dobrý den potřeboval bych pomoct s jedonou věcí.Koupil jsem si licenci na program,a zkoušel jsem dle vašeho návodu instalovat hystorii a pokoušel dle hystorie postupovat
1 Zvolte menu Schránka - Vložit - Všechny kombinace a vložte do Schránky všechny možné kombinace šesti čísel z osudí 49 čísel. Bude vytvořeno 13 983 816 tipů.
2 Zvolte menu Schránka - Omezit - Filtrovat tipy a vyberte filtr Součty Historie.
3 V okně filtru klikněte na tlačítko Vybrat a zvolte Všechny kromě 1 nejnovějších tahů, abychom předstírali, že čísla pro tah 2010/28 Ne 2nd nebyla dosud vylosována.
4 Zadejte odhadované rozsahy do sloupců Min odchylka a Max odchylka. Okno filtru pak bude vypadat takto:
Tabulka se mi sice otevřela ale nebyli v ní uvedeny hodnoty min.odchylka max.odchylka a ani rozsah neuvedl žádné hodnoty všude byla nula.
Nulu taktéž měli názvy vyhovuje,nevyhovuje a celkem.
Když jsem stlačil OK pro filtrování tipů ve schránce tak filtrování začalo ale po ukončení filtrování se data které jsem do schránky vložil vymazaly a neukázal se ani jeden tip.
Nevím v čem dělám chybu mohl by jste mi proím poradit mnohokrát děkuji.
lancer9
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 dub 2012 23:16

Re: hystorie

Příspěvekod Aubrecht » 17 dub 2012 10:44

lancer9 píše:dobrý den potřeboval bych pomoct s jedonou věcí.Koupil jsem si licenci na program,a zkoušel jsem dle vašeho návodu instalovat hystorii a pokoušel dle hystorie postupovat
1 Zvolte menu Schránka - Vložit - Všechny kombinace a vložte do Schránky všechny možné kombinace šesti čísel z osudí 49 čísel. Bude vytvořeno 13 983 816 tipů.
2 Zvolte menu Schránka - Omezit - Filtrovat tipy a vyberte filtr Součty Historie.
3 V okně filtru klikněte na tlačítko Vybrat a zvolte Všechny kromě 1 nejnovějších tahů, abychom předstírali, že čísla pro tah 2010/28 Ne 2nd nebyla dosud vylosována.
4 Zadejte odhadované rozsahy do sloupců Min odchylka a Max odchylka. Okno filtru pak bude vypadat takto:
Tabulka se mi sice otevřela ale nebyli v ní uvedeny hodnoty min.odchylka max.odchylka a ani rozsah neuvedl žádné hodnoty všude byla nula.

Vepiste do tabulky hodnoty z obrazku v napovede a teprve pak kliknete na tlacitko Ok
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00

Re: hystorie

Příspěvekod lancer9 » 17 dub 2012 12:44

Udělal jsem to podle vaší rady.vyplnil jsem do tabulky hodnoty z obrazku v napovede a pak klik na tlacitko Ok.V dolní levé části pod tlačítky ponechat a odstranit jsou Vyhovuje ,Nevyhovuje a celkem.Tyto hodnoty zůstaly na nule.Když jsem stlačil Ok tak sice nastalo filtrování ale v tabulce schránky se mi vše vymazalo.
lancer9
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 dub 2012 23:16

Re: hystorie

Příspěvekod Gaia » 22 dub 2012 22:31

Mě to taky nefunguje. Mám zaplacenou zkušební verzi. Vyplním v tabulce ručně minimální a maximální hodnoty odchylek, ale po kliknutí na "ok" se zobrazí prázdná schránka. Nic se nefiltruje. V čem je problém? Děkuji za odpověď.

Ok, tak už jsem přišla na jednu chybu - už to filtruje. Ale výsledek je stále prázdná stránka.
Gaia
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 dub 2012 22:18


Zpět na Připomínky, návrhy, komentáře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron