prosím o radu

prosím o radu

Příspěvekod lancer9 » 17 čer 2012 10:16

dobrý den v pátek 15.6 bylo mimořádné losování mě nejde stáhnout toto losování do historie vylosovaných čísel.Co s tím?Děkuji za radu
lancer9
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16 dub 2012 23:16

Re: prosím o radu

Příspěvekod Aubrecht » 18 čer 2012 10:28

Losovani je nutne zadat rucne pres menu Vylosovana cisla - Upravit. Ve vstupnich polickach navolte spravny losovaci tyden a rok, zvolte patek jako losovaci den a zadajte vylosovana cisla.
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00

Re: prosím o radu

Příspěvekod Kamil1 » 28 črc 2012 09:52

Dobrý den..
.. prosím o radu jako začínající nováček. Jak mám zadat do programu Expert Lotto v demo verzi klíč k jeho otevření. PC mi ho nebere a když jsem obdržel klíč je tak velký, že PC tento klíč zkracuje.. ?? co s tím, Mám obavy, že po zaplacení plné - tedy ostré verzi nebudu moci tento program spustit.
Kamil1
 
Příspěvky: 1
Registrován: 27 črc 2012 23:39

Re: prosím o radu

Příspěvekod Aubrecht » 28 črc 2012 16:28

Kamil1 píše:Dobrý den..
.. prosím o radu jako začínající nováček. Jak mám zadat do programu Expert Lotto v demo verzi klíč k jeho otevření. PC mi ho nebere a když jsem obdržel klíč je tak velký, že PC tento klíč zkracuje.. ?? co s tím, Mám obavy, že po zaplacení plné - tedy ostré verzi nebudu moci tento program spustit.

PC klic urcite nezkracuje, nejspis je potreba pouzit vodorovny posuvnik v dolni casti okna emailu, aby se zobrazil cely klic.
Podrobny navod pro aktivaci licencniho klice je take v napovede programu, staci stisknout klavesu F1.
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00


Zpět na Připomínky, návrhy, komentáře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron