maskované pozice

maskované pozice

Příspěvekod garr » 21 led 2013 19:29

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat na následující.
Mám například v loterii štastných10 ve schránce množinu x tipů na 10 pozicích.Zamaskuji si pozice 3-10 abych si mohl vyfitrovat tipy pouze na pozicich 1-2.Vznikne mi podmnožina tipů y.Teď bych potřeboval k této podmnožině odmaskovat pozice 3-10,které k těmto tipům patří.Nevím jak to udělat,pokud je to možné.Předem
děkuji za radu a odpověď.
garr
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 kvě 2011 22:24

Re: maskované pozice

Příspěvekod Aubrecht » 24 led 2013 12:32

Kliknete si na menu Schranka - Zamenit cisla. Otevre se nove okno se seznamem vsech cisel obsazenych ve Schrance. Dole pod timto seznamem jsou take maskovane pozice. V pravem sloupecku pak vyberte, jake cislo se ma vlozit na odpovidajici maskovanou pozici.
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00

Re: maskované pozice

Příspěvekod garr » 24 led 2013 22:33

Ještě jednou dobrý den nebo večer.Děkuji za odpověď,akorát jsem to asi špatně formuloval.Jednalo se mi hlavně o to abych dostal zpět přesně ty čísla,které byly v původní množině x k pozici 1a2 přiřazené.
Např.zkouším fitr Tim Mac jen na pozicích 1a2 a k vyfiltrované podmnožině bych chtěl automaticky přiřadit přesně ty čísla,které byli v jednotlivych tipech zamaskované.Děkuji.
garr
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 kvě 2011 22:24

Re: maskované pozice

Příspěvekod Aubrecht » 25 led 2013 17:30

To bohuzel neni mozne. Jakmile se jednou pozice tipu zamaskuje, ztraci se informace, jake cislo tam puvodne bylo.
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00


Zpět na Připomínky, návrhy, komentáře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron