Aktualizace čísel

Aktualizace čísel

Příspěvekod Hakl » 10 kvě 2007 20:24

Na tento problém jsme narazili již v programu Čísla za milion, který byl předchůdcem EL. Nakonec jsme se rozhodli používat databázi Sazky, protože chyby, které jsme zjistili, byly obvykle staršího data. Data uváděná za posledních zhruba 5 roků takto nechybují. Z hlediska používaných systémů (Filtr vylosovaných čísel, Statistiky za období posledních 200 losování a pod. ) nejsou ovlivněny. Výjimkou může být porovnávání databáze losovaných čísel se sázkou, kde v takovém případě může teoreticky dojít k situaci , že by se vámi chystaná sázka mohla shodovat s nějakou šesticí, která chybně v databázi není uvedena. Tato pravděpodobnost je ale velmi malá. Máte tedy na vybranou (prozatím) doplňovat data ručně přes nabídku Vylosovaná čísla →Přidat, nebo se smířit s přepsanou databází. Doporučuji také zálohovat databázi kterou si vedete. Váš požadavek na zablokování databáze proti přepisování již vedených tahů zvážíme a pravděpodobně promítneme do některé z dalších aktualizací programu.
Hakl
 
Příspěvky: 33
Registrován: 22 zář 2004 14:39

Znova aktualizace

Příspěvekod PD » 11 kvě 2009 14:20

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli opravdu uvažujete o částečné aktualizaci a kdy ji předpokládáte.Hraji si s číslama her Tipsportu a jejich databáze jsou katastrofa (a nejen jejich). Hlídat to růčo je zdlouhavé a nekomfortní. Například u malého ronda od ronda 5 až do ronda 20 je to z mojí databáze 16x opakující se proces. Tak to je k mé lenosti.
A chci se zeptat zda by nešlo upravit grafiku např.: když zadám statistiku a čísla tipu, tak se mi zobrazí výsledek 20ti čísel a pro to 21 číslo musím vstoupit do tabulky a šipkou popojet.Přitom je pod tabulkou spoustu místa na posunutí o jeden řádek. Jestli to jde nějak upravit tak se omlouvám, ale klasickým rozšířením mi to nejde.
Snad to nejsou blbosti , ale když budou, tak mi klidně vynadejte :-). Poslední dotaz je k nápovědě - jestli ji hodláte zaktualizovat (myslím tu tištěnou v pdf). Děkuji
PF: a samozřejmě jsem netrpěliv na novou verzi --- kdypak asi bude?
Děkuji za Váš čas věnovaný mým dotazům.
PD
PD
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 úno 2005 09:50

Příspěvekod Aubrecht » 24 kvě 2009 11:52

[quote=PD:1242044454]
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli opravdu uvažujete o částečné aktualizaci a kdy ji předpokládáte.Hraji si s číslama her Tipsportu a jejich databáze jsou katastrofa (a nejen jejich). Hlídat to růčo je zdlouhavé a nekomfortní. Například u malého ronda od ronda 5 až do ronda 20 je to z mojí databáze 16x opakující se proces. Tak to je k mé lenosti.
[/quote]
z technickeho hlediska to neni moc velky problem, ale asi to bude muset pockat az do verze 5.0
alternativou je doplnovat polo-manualne pres pruvodce importem.

A chci se zeptat zda by nešlo upravit grafiku např.: když zadám statistiku a čísla tipu, tak se mi zobrazí výsledek 20ti čísel a pro to 21 číslo musím vstoupit do tabulky a šipkou popojet.Přitom je pod tabulkou spoustu místa na posunutí o jeden řádek. Jestli to jde nějak upravit tak se omlouvám, ale klasickým rozšířením mi to nejde.

tomuhle dotazu moc nerozumim. vetsina tabulek a grafu se snazi vyuzit maximum volneho mista. zkuste prosim prilozit nejaky obrazek, abych vedel, o cem je rec.

PF: a samozřejmě jsem netrpěliv na novou verzi --- kdypak asi bude?

spis pozdeji nez drive:) - mozna ze neco pouzitelneho bude k mani koncem roku. ale myslim, ze cekani bude stat za to...
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00


Zpět na Připomínky, návrhy, komentáře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron