Proč?

Proč?

Příspěvekod JeFr » 30 črc 2007 20:38

Proč ve STATISTIKY SCHRÁNKY se :
- v Suma čísel načtou i slepá čísla
- v Lichá/Sudá načtou i slepá čísla
- v NízkáVelká načtou slepá čísla
Můj názor: Ve STATISTIKY SCHRÁNKY by měly být brány čísla jako samostatný soubor a počítat s nimi jako s daným rozpisem, tj. např. ve schránce je zadáno 7 čísel (1, 6, 11, 13, 17, 21, 30), takže poměr Nízká/Vysoká čísla by v této schránce mělo být počítáno jako by se jednalo o rozpis z rozsahu čísel 1 až 30 !! atd. Pokuď tato schránka je určena k jiným účelům, tak se přimlouvám o vytvoření schránky s těmito pravidly.
Děkuji za odpověď.
JeFr
 
Příspěvky: 7
Registrován: 25 zář 2004 22:55

Příspěvekod Aubrecht » 31 črc 2007 21:40

nemyslim, ze to je dobry napad. cilem statistik schranky je porovnat statisticke ukazatele tipu ve schrance s statistikou losovanych cisel. pokud se losuje 49 cisel, neni mozne srovnavat pomer nizka/vysoka pro 30 cisel s losovanymi cisly.

pokud sazite pouze z omezene mnoziny cisel (napr ze 30), mate moznost vytvorit si novou loterii s rozsahem cisel 1 az 30 a analyzovat jeji statistiky...
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00

Dodatek k PROČ

Příspěvekod JeFr » 03 srp 2007 12:21

Pěkný den.
Pravděpodobně jsem se nedostatečně vyjádřil. Měl jsem na mysli hru ŠŤASTNÝCH 10. Do schránky si nakopíruji vždy např. prvních 7 čísel z vylosovaných 20 a to například z posledních 10 tahů. Pak každá SUMA je číslo, které sečte všech příslušných 7 čísel i se slepými čísly (tj. čísla 97,98,99), což je silně zkreslující výsledek. Tak podobně se to chová i v dalších mnou popisovaných případech.
JeFr
 
Příspěvky: 7
Registrován: 25 zář 2004 22:55


Zpět na Připomínky, návrhy, komentáře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron