ceny programu

ceny programu

Příspěvekod Michalka » 27 srp 2009 13:21

Nie celkom rozumiem cenovej politike, cena zaplatená prostredníctvom platobnej karty je nižšia
ako cena zaplatená prevodom.

verzia hoby - kartou 15,28 € čo je pri súčasnom kurze cca 390 Kč pri prevode požadujete 480 Kč
verzi expert - kartou 45,93 € / 1166 Kč prevod 1450 Kč.

S pozdravom Michalka.
Michalka
 
Příspěvky: 6
Registrován: 25 srp 2009 09:32

Příspěvekod Aubrecht » 27 srp 2009 13:33

platba kreditni kartou je urcena zejmena pro nase zahranicni zakazniky, pro ktere je obtizne a drahe prevadet penize na ucet banky v ceske republice. v tomto pripade pak plati cena v dolarech, ktera byla nastavena prepoctem v kurzu platnem pred zhruba 5 roky. vyvoj kurzu koruny k dolaru bohuzel ovlivnit nemuzeme a nezda se nam fer menit (tj vetsinou zvysovat) cenu programu pro zahranicni zakazniky podle aktualniho kurzu koruny vuci dolaru.
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00

re:Aubrecht

Příspěvekod Michalka » 27 srp 2009 13:46

Cena vami uvádzaná nie je v dolároch ale v euro. Je pravda, že prevod je drahý. Rovnako chápem, že nechcete podľa kurzu stále aktualizovať cenu. Reagoval som preto, že patrím medzi zahraničných zákaznikov (SR), ale využil som možnosť platby v rámci kontaktov SR/ČR a predpokladal som že bude výhodnejšie, nie nevýhodnejšia. Týmto veľkým rozdielom, ale motivujete aj zákaznikov z ČR, aby platili kartou, nakoľko ich ako domácich v podstate finančne diskriminujete. Veď na expert verzií je rozdiel cca 400 Kč, čo nie je zrovna malá suma.
Michalka
 
Příspěvky: 6
Registrován: 25 srp 2009 09:32

Příspěvekod Aubrecht » 27 srp 2009 13:55

[quote=Michalka]
Cena vami uvádzaná nie je v dolároch ale v euro.
[/quote]
cena v euro (nebo libovlne jine mene) je prepocitana z pevne stanovene ceny v dolarech dle aktualniho kurzu

Je pravda, že prevod je drahý. Rovnako chápem, že nechcete podľa kurzu stále aktualizovať cenu. Reagoval som preto, že patrím medzi zahraničných zákaznikov (SR), ale využil som možnosť platby v rámci kontaktov SR/ČR a predpokladal som že bude výhodnejšie, nie nevýhodnejšia. Týmto veľkým rozdielom, ale motivujete aj zákaznikov z ČR, aby platili kartou, nakoľko ich ako domácich v podstate finančne diskriminujete. Veď na expert verzií je rozdiel cca 400 Kč, čo nie je zrovna malá suma.

souhlasim s vami.
az zahajime prodej nove verze "5" programu bude upravena cena jak v dolarech tak v korunach, aby lepe odpovidaly soucasnym kurzum.
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00


Zpět na Připomínky, návrhy, komentáře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron