Synchronizace

Synchronizace

Příspěvekod Smolka » 29 črc 2011 23:32

Při zapnuté synchronizaci nedochází k synchronizaci nastavení rozsahu škály grafu s údaji v odhadech. Při kontrole, nebo případném doladění odhadu musím původní odhad nastavit znovu. Šlo by to v synchronizaci doplnit?
Smolka
 
Příspěvky: 17
Registrován: 26 lis 2010 20:36

Re: Synchronizace

Příspěvekod Aubrecht » 30 črc 2011 21:23

doplnit je mozne temer cokoliv:)
popiste prosim problem podrobneji, nerozumim presne, o co se jedna...
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00

Re: Synchronizace

Příspěvekod Smolka » 31 črc 2011 12:46

V grafech historie si nastavím odhady-horní a dolní mez. provedu přenos do tabulky odhadů. Tak to provedu pro více úrovní. Chci doladit odhady. Vrátím se k nastaveným úrovním, ale v grafech se mi nezobrazí odhad uvedený v tabulce odhadů, ale odhad (asi) naposledy nastavený. Neproběhla synchronizace v nastavení odhadů. Takže já musím ručně nastavit můj původní odhad, a ten pak mohu buď upravit, nebo ponechat. Opětné ruční nastavování zdržuje kontrolu, resp. doladění odhadů. Při zapnuté synchronizaci-jakmile zaktivuji úroveň v tabulce odhadů, měl by se zobrazit příslušný graf a zároveň nastavení mezí, jejichž hodnoty jsou uvedené v tabulce odhadů. Doplnění této synchronizace zrychlí práci s programem. Děkuji.
Smolka
 
Příspěvky: 17
Registrován: 26 lis 2010 20:36

Re: Synchronizace

Příspěvekod Aubrecht » 01 srp 2011 21:37

diky za upresneni.
synchronizace urovni historie slouzi pouze k tomu, aby v oknech zobrazujicich data historie byla navolena vzdy stejna uroven. zadna data se z okna 'odhady' neprenasi do jinych oken.
nicmene je fakt, ze posuvne meze grafu se nechovaji spravne a pri zmene urovni se prenastavi na hodnoty z predesle urovne. takze to opravime...
Aubrecht
Site Admin
 
Příspěvky: 200
Registrován: 22 zář 2004 17:00

Re: Synchronizace

Příspěvekod Smolka » 04 srp 2011 22:56

Synchronizace mezí určitě urychlí práci s odhady. Děkuji.
Smolka
 
Příspěvky: 17
Registrován: 26 lis 2010 20:36


Zpět na Připomínky, návrhy, komentáře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron